Упаковка з логотипом

 

ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ

Наклейки - ефективний і бюджетний інструмент маркетингу, що дає змогу проявити креативність та унікальність бренду. Вони стимулюють впізнаваність бренду, зроблять його більш привабливим і сприятимуть збільшенню лояльності покупців.

Фабрика Упаковка пропонує послуги дизайнерів і фахівців з додрукарської підготовки. Наші фахівці підготують ваш макет до друку і врахують всі технічні нюанси, і ви отримаєте те, що потрібно. Понад 7000 понтонних кольорів під будь-який логотип і проєкт.

 

 

 

 

Важливі деталі

  • Брендування можна замовити від 50 стікерів
  • Вартість залежить від вхідних параметрів (наявність дизайну, розміру та матеріалу)
  • Термін виготовлення 4 дні

 

Довговічна упаковка з логотипом на замовлення

Висока конкуренція серед виробників змушує останніх замислюватися про те, щоб зробити продукцію більш привабливою для покупців. Упаковка на замовлення з логотипом для цієї мети підходить ідеально. З його допомогою можна створити стійку асоціацію у покупців, які легко помічатимуть вашу продукцію серед широкого асортименту товарів у магазині. Також логотип дає змогу розрекламувати продукцію серед споживачів.

Слід враховувати, що друк логотипу на упаковці є складним процесом, тому довіряти такі роботи слід тільки професіоналам у сфері виробництва пакувальних матеріалів. Наша компанія має багаторічний досвід роботи, тому у кваліфікації спеціалістів та якості послуг ви можете не сумніватися.

 

Фабрика Упаковка - виробник повного циклу друку гнучкого рулонного паковання

Ми надаємо послуги флексографічного друку високого рівня.
Якісне нове європейське обладнання дозволяє наносити від 1 до 8 кольорів. Виконуємо максимально складні замовлення: великий вибір понтонних кольорів, унікальні дизайни, повнокольорові фотографії.

Ми використовуємо тільки імпортну сировину високої якості. Технології виробництва постійно поліпшуються і виходять на якісно новий рівень. Намагаємося об'єднати всі три етапи: швидко, якісно і за розумні гроші.