Умови повернення

 

Повернення та обмін товару

1.1 Покупець має право на повернення або обмін товару, якщо він має дефекти, не відповідає опису або не відповідає якості.

1.2. У разі виявлення недоліків у товарі Постачальник зобов'язується замінити цей товар на товар якісної якості, або повернути вартість неналежного товару, або домовитися про зменшення вартості товару.

При цьому Покупець зобов'язується зв'язатися з Продавцем за телефоном, вказаним на сайті компанії або електронною поштою, щоб повідомити про недоліки товару. При необхідності Покупець може надати фото товару та надіслати його за адресою, вказаною Продавцем, з оплатою транспортних послуг коштом Продавця. Терміни заміни починаються з дня отримання продавцем поверненого товару.

Покупець має право розірвати цей Договір односторонньо протягом 14 днів із дня отримання товару. У такому разі Покупець повинен надіслати Продавцю письмове повідомлення про розірвання Договору та повернути отриманий товар. Договір може бути розірваний лише за збереження товару у постійному стані.

Для здійснення права на розірвання договору Покупець повинен зберегти отриманий товар у незмінному стані, зберігаючи товарний вигляд, споживчі властивості, маркувальний лист тощо.