Пакувальні пакети

Підібрати за параметрами
Фільтри

 

Якісне паковання за вигідною ціною 

 

Виробництво пакувальних матеріалів на сьогодні є дуже актуальною галуззю. Складно уявити виробника, який не піклується про збереження власних товарів або не бажає зробити торговельну марку більш популярною. За ці завдання відповідає саме паковання, яке можна підібрати індивідуально для кожного типу товару. Паковання потрібне не тільки на виробництві, а й у магазинах, офісах, на складах або пошті. Без нього неможливо організувати роботу ресторану або бутика.

Купити паковання ви завжди можете на нашому сайті, отримавши найбільш вигідну пропозицію від досвідчених фахівців. Вам лише потрібно вибрати відповідне паковання, яке ми відправимо за вказаною адресою без зволікання. За допомогою якісних пакетів можна:

 

  • убезпечити товари від пилу або контакту з рідиною;
  • забезпечити зберігання харчових продуктів;
  • гарантувати безпеку вмісту під час транспортування.

Застосування сучасних матеріалів для виробництва паковання дає змогу використовувати пакети багаторазово, а також відправити їх на повторну переробку. Купити паковання оптом у нашій компанії встигли багато замовників, які залишилися приємно здивовані його якістю. Ми віддаємо перевагу індивідуальному підходу в роботі з клієнтами, у чому ви можете переконатися особисто, вивчивши асортимент на сайті та вибравши відповідне паковання.

 

Каталог паковання – пакети на будь-який смак

Для виробництва пакетів сьогодні застосовують різні матеріали, що дає змогу отримати величезне різноманітття пакетів для будь-яких цілей. Попитом користуються пакети з повітряно-бульбашковою плівкою. Для їх виробництва застосовується міцний поліетилен, який має непрозору структуру. Він підходить для того, щоб відправляти листи або плоскі вкладення

Крафт-пакети

 

Популярність крафт-пакетів постійно зроста є. Їхньою перевагою є те, що це паковання вирізняється високою екологічністю та стильним зовнішнім виглядом. Для його виробництва використовується бурий папір, що дає змогу отримати паковання з високими експлуатаційними якостями. Водночас воно залишається повітропроникним, тому може використовуватися для зберігання продуктів.

Найбільш універсальним рішенням залишаються поліетиленові пакети, які використовуються повсюдно. Інтернет-магазин паковання пропонує покупцям найширший асортимент такої продукції. Ми завжди готові врахувати додаткові побажання, щоб надати вам пакувальні матеріали найвищої якості. Поліетиленові пакети застосовуються для зберігання і транспортування галантереї, одягу, бакалії або подарунків, а також найрізноманітніших продуктів харчування. Їхньою величезною перевагою є ціна. Вироби характеризуються високою зносостійкістю, а також мають еластичну структуру. У складеному стані такий пакет практично не займає місця, а його вартість значно нижча, ніж у випадку з іншими типами паковання.

 

 

Застосування гнучкого паковання

 

Ціна на пакувальні пакети залишається демократичною, у чому ви можете переконатися на власному досвіді, залишивши замовлення на нашому сайті. Дой-пак має характерну особливістю, яка полягає в наявності складки внизу виробу. У момент наповнення ця складка відкривається, що дає змогу збільшити корисний об'єм пакета. Після наповнення денце набуває рівної форми, забезпечуючи стійке положення наповненого пакета.

Купити пакувальні пакети ви можете на нашому сайті, де вам завжди допоможуть зробити правильний вибір. Виробництво пакетів передбачає використання зварного шва, завдяки якому виріб набуває додаткової міцності. Дой-пак підходить для зберігання найрізноманітніших харчових продуктів, наприклад кави, чаю або приправ. Також пакети часто використовують для зберігання:

 

  • цукерок;
  • печива;
  • горіхів.

Оскільки в процесі пакування продуктів не використовується скло, то це гарантує безпеку під час транспортування. Сам пакет має надзвичайно малу масу, тому не впливає на масу товару.

 

Пакети для пакування в інтернет-магазині Фабрика Паковання

Для виробництва  паковання такого типу сьогодні застосовують різні матеріали. Найпоширенішими залишаються пластикові пакети, але набирають популярності й паперові пакувальні матеріали. Цікавим рішенням є пакет із логотипом, який дасть змогу виділити власну продукцію серед пропозицій інших виробників.

Купити паковання оптом від надійного виробника

Будь-яка велика компанія зацікавлена в тому, щоб збільшити кількість своїх клієнтів, а також скоротити витрати. Оскільки пакування продукції є невід'ємною частиною її випуску, то інтернет- магазин паковання стане ідеальним місцем для його придбання. Ми завжди готові запропонувати замовникам широкий вибір пакувальних матеріалів з високими технічними характеристиками. Ціна паковання стане ще однією причиною придбати його саме в нашому інтернет-магазині. Ми використовуємо в процесі виробництва тільки якісні матеріали, що гарантує отримання безпечного та практичного паковання. Актуальна ціна на паковання в Україні завжди є на сайті. Усі нюанси співпраці ви можете обговорити з нашими менеджерами.

 

Цена на Пакувальні пакети

Пакувальні пакетиЦена за 1 штЦена за 100 шт
Крафт-пакет Дой-пак з клапаном, замок Zip-Lock, кавовий, з Віконцем 250 г (140*240 мм)7.45 грн745 грн
Крафт-пакет Дой-пак з клапаном, замок Zip-Lock, кавовий, з Віконцем 100 г (130*200 мм)5.3 грн530 грн
Крафт-пакет Дой-пак із замком Zip-Lock та Віконцем 500 г (180*280 мм)7.35 грн735 грн
Крафт бурий Дой-пак з клапаном, замок Zip-Lock, кавовий, з Віконцем 500 г (180*280 мм)9.65 грн965 грн
Крафт-пакет Дой-пак із замком Zip-Lock та Віконцем 100 г (130*200 мм)4.25 грн425 грн
Крафт-пакет Дой-пак із замком Zip-Lock та Віконцем 250 г (140*240 мм)5.25 грн525 грн
Крафт бурий пакет з Центральним швом і Віконцем 500 г (90*320 мм)5.75 грн575 грн
Крафт бурий пакет з Центральним швом, Клапан, кавовий, з Віконцем 250 г (80*250 мм)6.75 грн675 грн
Крафт бурий пакет з Центральним швом, Клапан, кавовий, з Віконцем 1 кг (135*360 мм)10.55 грн1055 грн